KURUMSAL

SAMET NAKLİYAT HAKKINDA

İstanbul’da uzun yıllardır aktif olarak sizlere hizmetler sunan firmamız faaliyete geçtiği ilk yıllarından itibaren her alandaki tüm taşımacılık hizmetlerinde, uzman personeli ile rakipleri arasında fark oluşturmayı başarmıştır. Küçük bir işletme olarak başladığımız taşıma sektöründe, kısa süre içerisinde hızla büyüyerek ülke çapında bir nakliye firması olmayı başardık.

Kuruluşumuz bünyesinde çalıştırdığı personelini kurum kimliğine yakışır ve özenle seçmektedir. Ayrıca düzenli olarak yapılan eğitim programımız sayesinde sürekli olarak gelişen personelimiz sizlere her geçen gün daha da kaliteli taşıma hizmetleri sunmaktadır.

Gerek İstanbul ili gerekse diğer illerimizde her noktaya hizmet verebilecek bir kapasitede olan firmamız güçlü personel sayısı ve geniş araç filosu ile haftanın yedi günü müşterilerine hizmet sunmaktadır.
Askılı tekstil taşımacılığının yanı sıra koli taşımacılığı ve Evden eve nakliyat şeklinde, aklınıza gelebilecek bütün taşıma hizmetlerini firmamızdan güvenle alabilirsiniz.