ASKILI TAŞIMACILIK

TEKSTİL SEKTÖRÜNE ÖZEL

Özel Çözümler


“Samet Nakliyat, askılı eşya taşımacılığı statüsünde yılların vermiş olduğu birikime sahip olup, taşıma yapacak özel dizaynlı araçlarıyla tüm beklentilerinizi fazlasıyla karşılamayı hedeflemektedir.”

Siz değerli müşterilerimizin istediği üzerine araçlarımızın özel boyutları ve miktarları da değiştirilerek size sorunsuz bir hizmet vererek işinizin kalitesine kalite katıyoruz. Bütün tekstil ürünleriniz temiz, güvenli ve hiçbir hava koşullarına maruz kalmadan askılı eşya taşımacılığı yöntemi ile  taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Siz diğer önemli işlerinizle ilgilenirken, biz üstümüze düşen askılı eşya taşımacılığı görevini en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz. Hiçbir sorunun oluşmasına müsaade etmeden sizin memnuniyetinizi görmek Samet Nakliyat olarak bizi çok mutlu edecektir.

Askılı eşya taşımacılığı ile ürünlerinizde tek bir kırışıklık bile olmadan ürünlerinizi teslim etmekle birlikte tozlanmadan, yıpranmadan, herhangi ir sorun yaşanmadan verilen adrese söz verdiğimiz zamanda teslim ederek sorumluluğumuzu yerine getiririz.


Herhangi bir sorun ya da istemediğiniz bir durumu bizlerle paylaşarak görüşlerinizi söyleyebilir, tüm olması gereken yada düzeltilmesi gereken detaylarla ilgileneceğimize emin olabilirsiniz.